Тип тест:   Остали ензими и протеини

види и:

Ниско хаптоглобина теста резултат референтне вредности за испод 50 година Шта низак хаптоглобина Тест ресулт референтних вредности за под 50 година нивоу значи?

Висок Тхироглобулин (тг) Тест резултат референтних вредности Шта горњи тироглобулин (Тг) резултат теста референтних вредности нивоа значи?

ниско против хистонски резултат теста антитела негативна референтних вредности Шта ниске против хистонских антитела тест резултат негативне вредности референтне нивоу значи?

Висок средња запремина ћелија (МЦВ) (МЦВ) тест резултат референтне вредности за мале Шта високи средња запремина ћелија резултат теста референтне вредности за мушке нивоу значи?

Висок креатин теста резултат референтне вредности за женке Шта висок Креатин тест резултат референтне вредности за женске нивоу значи?

Висок директна / Коњуговани билирубина у крви Тест нивоа Шта висок директна / Коњуговани ниво билирубина у крви значи?

ниско против СС-(ро) теста резултат двосмислена референтних вредности Шта ниско против СС-А (Ро) теста резултат двосмислени референтних вредности нивоа значи?

високи еритроцитес / црвена крвна зрнца (РБЦ) Тест резултат референтне вредности за одраслог мушкарца Шта високи еритроцита / црвених крвних зрнаца (РБЦ) тест резултат референтне вредности за мушке нивоу одраслих значи?

ниско резултат против фосфолипид ЛГГ теста јаке позитиван референтних вредности Шта ниско против фосфолипид ЛГГ теста резултат јаке позитивне референтне вредности нивоа значи?

високи прогестерне теста резултат референтне вредности за женску средином лутеална Шта висок прогестерона тест ресулт референтних вредности зенско средином лутеалне нивоу значи?

ниске еозинофилима Гранулоцити теста резултат референтне вредности за новорођенче Шта низак еозинофилна гранулоцити теста резултат референтне вредности за новорођено нивоу значи?

Висок ИГФ-1 тест резултат референтне вредности за женске 20 година Шта високо ИГФ-1 тест ресулт референтних вредности за женске 0 година ниво значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more