Тип тест:   Јони и трагове метала

види и:

Висок гвожђе код новорођенчади тестом крви Шта ниво високог гвожђа за новорођенчад значи?

тропонин-и тест, акутни коронарни синдром Који Тропонин-ја резултат теста указује акутног коронарног синдрома?

високи антистрептолисин о титра (АСОТ) Тест резултат позитивне референтне вредности за школе Шта висок Антистрептолисин О титра (АСОТ) Тест резултат позитивне референтне вредности за школском нивоу значи?

Висок директна / Коњуговани билирубина у крви Тест нивоа Шта висок директна / Коњуговани ниво билирубина у крви значи?

Ниско Витамин Б9 (фолна киселина / фолата) -серум теста резултат референтне вредности за преко 1 година Шта низак витамин Б9 (фолна киселина / Фолат) - серум теста ресулт референтних вредности за преко 1 година ниво значи?

Низак крвни укупно протеина Тест нивоа Шта низак укупни ниво протеина у крви значи?

ниско против хистонски резултат теста антитела негативна референтних вредности Шта ниске против хистонских антитела тест резултат негативне вредности референтне нивоу значи?

повишен цалтитонин резултат теста Шта је вредност ненормалним Цалцитонин тест нивоу?

Висок против СС-(ро) теста резултат двосмислена референтних вредности Шта високо анти-СС-А (Ро) теста резултат двосмислени референтних вредности нивоа значи?

Висок укупни билирубин у крви Тест нивоа Шта висок ниво билирубина укупно у крви значи?

Висок лепиња / креатина однос теста резултат референтних вредности Шта висок БУН / креатин Однос теста резултат референтних вредности нивоа значи?

Ниско неутрофил бенд формира теста резултат референтних вредности за одрасле Шта ниске неутрофилну банд облици тест резултат референтне вредности за ниво одраслих значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more