Тип тест:   Аутоантибодиес

види и:

Висок ниво тестостерона тест резултат референтне вредности за мале преко 50 година Шта горњи ниво тестостерона Тест ресулт референтних вредности за мале од 50 година ниво значи?

Висок ниво бакра Тест крви Шта већи од нормалног бакра ниво теста значи?

Висок активира делимична време тромбопластин (АПТТ) Тест резултат референтних вредности Шта висок Активни делимична време тромбопластин (АПТТ) резултат теста референтних вредности нивоа значи?

ниске прогестерне теста резултат референтне вредности за женску средином лутеална Шта низак прогестерон тест ресулт референтних вредности зенско средином лутеалне нивоу значи?

Ниско хематокрит (ХЦТ) теста резултат референтне вредности за мушке одрасле Шта низак Хематокрит (ХЦТ) тест резултат референтне вредности за мушке одрасле ниво значи?

ниске фоллицуле-стимулатингхормоне (ФСХ) резултат референтне вредности за женке у пост-менопаузи Шта ниско фоликул-стимулатингхормоне (ФСХ) резултат референтних вредности зенско у пост-менопаузи нивоу значи?

Висок Антитромбин теста резултат референтних вредности Шта висок Антитромбин резултат теста референтних вредности нивоа значи?

Висок кортизола теста резултат референтних вредности Шта висок ниво кортизола резултат теста референтних вредности нивоа значи?

Ниско црвено крвно зрнце ширина дистрибуције (РДВ) Тест резултат референтних вредности Шта низак Црвена ширина дистрибуције крвних зрнаца (РДВ) резултат теста референтних вредности нивоа значи?

Висок ИНР теста резултат референтних вредности Шта висок ИНР резултат теста референтних вредности нивоа значи?

Ниско базофила гранулоцита резултат теста референтних вредности за одрасле Шта ниске базофила гранулоцити теста резултат референтне вредности за одрасле нивоу значи?

ниско против хистонски резултат теста позитиван антитела референтних вредности Шта ниске против хистонских антитела тест резултат позитивне референтне вредности нивоа значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more