Тип тест:   Остали електролити и метаболита

види и:

Ниско Витамин Б9 (фолна киселина / фолата) -црвена крвна зрнца тест ресулт референтних вредности Шта низак витамин Б9 (фолна киселина / Фолат) - Црвена крвна зрнца тест резултат референтних вредности нивоу значи?

ниске 25-хидрокицхолецалциферол (Витамин Д) Тест резултат референтних вредности Шта ниско 5-хидрокицхолецалциферол (витамина Д) Тест резултат референтних вредности нивоа значи?

Висок витамина пробна резултат референтних вредности Шта висок витамина А референтних вредности теста резултат ниво значи?

Ниско трансферин резултат теста Шта нижи од нормалног трансферин Тест нивоа значи?

Висок против хистонски резултат теста антитела негативна референтних вредности Шта високи анти-хистонских антитела тест резултат негативне вредности референтне нивоу значи?

Високо аспартат трансминасе (аст / асат СГОТ) тест крви ниво муско Шта висок Аспартат трансаминаза (АСТ / АСАТ СГОТ) тест крви ниво значи за човека?

високи антистрептолисин о титра (АСОТ) Тест резултат позитивне референтне вредности за одрасле Шта висок Антистрептолисин О титра (АСОТ) Тест резултат позитивне референтне вредности за ниво одраслих значи?

ниске белих крвних зрнаца теста резултат референтне вредности за одрасле Шта ниске белих крвних зрнаца резултат теста референтних вредности за одрасле нивоу значи?

Висок церупласмин тест крви ниво Шта већи од нормалног церупласмин Тест нивоа значи?

ниске против митохондријалне антитела (АМА) Тест резултат негативне вредности референтне Шта ниске против митохондријалне антитела (АМА) теста резултат негативне вредности референтних нивоа значи?

Висок Антимилеријански хормон Тест резултат референтне вредности за 13-45 година Шта високи Антимилеријански хормон Тест резултат референтне вредности за 13-45 година нивоу значи?

Ниско средња запремина ћелија (МЦВ) (МЦВ) тест резултат референтне вредности за мале Шта ниске Меан запремина ћелија теста резултат референтне вредности за мушке нивоу значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more