Тип тест:   Липиди

види и:

Низак ниво церупласмин тест крви Шта нижи од нормалног церупласмин Тест нивоа значи?

Висок против СС-Б (ла) Тест резултат негативне вредности референтне Шта високо анти-СС-Б (ла) теста резултат негативне вредности референтних нивоа значи?

ниске 25-хидрокицхолецалциферол (Витамин Д) Тест резултат референтних вредности Шта ниско 5-хидрокицхолецалциферол (витамина Д) Тест резултат референтних вредности нивоа значи?

Ниско лутеинизирајући хормон (ЛХ) Тест ресулт референтних вредности за одрасле мушке Шта низак лутеинизирајући хормон (ЛХ) Тест резултат референтне вредности за одрасле мушке нивоу значи?

високи СХБГ теста резултат референтне вредности за мушке одрасле Шта висок СХГБ тест резултат референтне вредности за мушке нивоу одраслих значи?

Ниско лактатни (венски) Тест резултат референтних вредности Шта низак Лактат (венска) резултат теста референтних вредности нивоа значи?

Ниско директна / Коњуговани билирубина у крви Тест нивоа Шта низак директна / Коњуговани ниво билирубина сигнализира?

Висок витамина пробна резултат референтних вредности Шта висок витамина А референтних вредности теста резултат ниво значи?

хигх против митохондријалне антитела (АМА) Тест резултат позитивне референтне вредности Шта високи анти-митохондријалне антитела (АМА) теста резултат позитивне референтне вредности нивоа значи?

Висок андростенедион теста резултат референтне вредности за децу Шта висок андростенедион теста резултат референтне вредности за децу нивоу значи?

Висок бесплатно тироксин (ФТ4) Тест резултат референтне вредности за одрасле Шта висок бесплатно тироксин (ФТ4) резултат теста референтних вредности нивоа значи за одрасле?

ниско резултат против фосфолипид лгм теста слабе позитивне референтне вредности Шта ниско против фосфолипид ЛГМ теста резултат слабе позитивне референтне вредности нивоа значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more