Тип пацијент:   мушки пол

све     одрасли     под 50 година стар     преко 50 година     20 година стар     75 година стар     
види и:

Висок ниво тестостерона тест резултат референтне вредности за мале преко 50 година Шта горњи ниво тестостерона Тест ресулт референтних вредности за мале од 50 година ниво значи?

низак ниво тестостерона тест резултат референтне вредности за мале Шта нижи ниво тестостерона тест резултат референтне вредности за мушке нивоу значи?

Висок ИГФ-1 тест резултат референтне вредности за мушко 75 година Шта високо ИГФ-1 тест ресулт референтних вредности за мушке 75 година стар ниво значи?

високи еритроцитес / црвена крвна зрнца (РБЦ) Тест резултат референтне вредности за одраслог мушкарца Шта високи еритроцита / црвених крвних зрнаца (РБЦ) тест резултат референтне вредности за мушке нивоу одраслих значи?

Ниско мушко креатин киназа (ЦК) тест крви Ниво Шта ловерд Креатин киназа (ЦК) тест крви ниво значи за човека?

високи мокраћне киселине тест резултат референтне вредности за мале Шта високи мокраћне киселине тест резултат референтне вредности за мушке нивоу значи?

ниско фоллицуле-стимулатингхормоне (ФСХ) резултат референтне вредности за одраслог мушкарца Шта ниско фоликул-стимулатингхормоне (ФСХ) резултат референтне вредности за одрасле мушке нивоу значи?

ниске СХБГ теста резултат референтне вредности за мушке одрасле Шта низак СХГБ тест резултат референтне вредности за мушке нивоу одраслих значи?

Високо аспартат трансминасе (аст / асат СГОТ) тест крви ниво муско Шта висок Аспартат трансаминаза (АСТ / АСАТ СГОТ) тест крви ниво значи за човека?

Ниско аспартат трансминасе (аст / асат СГОТ) тест крви ниво муско Шта низак Аспартат трансаминаза (АСТ / АСАТ СГОТ) тест крви ниво значи за човека?

ниске ИГФ-1 тест резултат референтне вредности за мушко 75 година Шта ниско ИГФ-1 тест резултат референтне вредности за мушке 75 година нивоу значи?

Ниско аланин трансаминазе тест крви ниво мушко Шта снизила (АЛТ / АЛАТ), СГПТ теста крви ниво за мале значи?

en  hr  af  ar  az  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  fa  fi  fr  he  hi  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  th  tr  uk  vi  zh  zht  
Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more